Platba

V našom e-shope je možné platiť:

  • online kartou pri objednávke
  • kuriérovi v hotovosti pri donáške
  • v hotovosti pri osobnom odbere v našom sklade

Doprava

Všetky objednávky, ktoré prídu v pracovný deň cca do 12:00, vieme ešte poslať v ten istý deň kuriérom, čiže do druhého dňa máš balíček u seba.

Objednávky, ktoré sú zadané po 12:00 v pracovný deň, vyzdvihne kuriér až na ďalší pracovný deň, tým pádom bude balíček u teba do 2 dní od objednania. 

Objednávky objednané počas víkendov a dní pracovného pokoja spracovávame najbližší pracovný deň.

Doprava Slovenská republika

Slovenská republika

Tvoju objednávku posielame cez DPD - cena závisí od toho, či platíš online kartou alebo kuriérovi v hotovosti. V rámci Slovenskej republiky sú ceny nasledovné:

  • online kartou - 3,90 €
  • kuriérovi v hotovosti - 4,90 €

V prípade, ak tvoja objednávka presahuje 60 €, máš kuriéra po SR zdarma (možnosť "kuriér zdarma" sa zobrazí v procese objednávky automaticky, akonáhle tvoja objednávka, príp. aj so zľavami, dosiahne 60 € a viac). 

Doprava Česká republika

Česká republika

Kuriérom doručujeme aj do Českej republiky - cena balíka do 31,5 kg je 10 €. V tomto prípade je ale potrebné uhradiť objednávku kartou online vopred. 

Osobný odber

Dobrotky si môžeš vyzdvihnúť aj osobne v našom sklade na Coburgovej 84 v Trnave - treba sa ale dohodnúť so Sašou, či tam bude :) (väčšinou tam býva od 8 do 14). Ak sa neozveš dopredu alebo sa nám s tebou nepodarí skontaktovať, či už telefonicky alebo e-mailom (snažíme sa viackrát), do 7 dní, tvoju objednávku bohužiaľ musíme zrušiť a tovar uvoľniť pre ďalších zákazníkov.

pri objednávke nad 60 € kuriér v SR zdarma

balíme a odosielame do 24 hodín

všetky produkty skladom, žiadne zbytočné čakanie

doručenie kuriérom od 3,90 €

Top

BECOME A SUBSCRIBER

Get 15% off your next order. Be the first to learn about promotions special events, new arrivals and more